Park Inn by Radisson Ostrava

Check-in Date
Check-out Date
Rooms
1
Adults
Children

Umístění

Showing x out of y hotels

Jak se k nám dostanete

Hotel je umístěn v blízkosti centra Ostravy, v sousedství nově vybudovaného Orchard Business Parku a obchodního nákupního centra FUTURUM.

Mezinárodní letiště Leoše Janáčka je vzdáleno pouhých 25 km/ 30 minut od hotelu. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází několik zajímavých lokalit: Hornické muzeum, Ostravská radnice s vyhlídkovou veží, Slezský hrad a proslulá Stodolní ulice se spoustou barů a restaurací s bohatým nočním životem.

Ostrava je lehce dosažitelná z následujících měst:

  • Praha - 3 hodiny
  • Brno - 1,5 hodiny
  • Olomouc - 1 hodina

Jak se k nám dostanete:

AUTEM
Z dálnice D1 odbočíte na Exit č.357 a pokračujte dále po silnici č. 58 do centra mesta a na Bohumín, poté odbočíte na exit "Fifejdy" ,a na první svetelné križovatce odbocit doleva na ulici Hornopolní. Po 250 metrech se po levé straně nachází Park Inn by Radisson Hotel Ostrava.
ze směru Frýdek-Místek pokračujte po silnici č. 56 směr Ostrava až na konec této silnice, kde se dáte doleva, poté doprava a pokračujete stále rovně po ulici Hornopolni, kde se po pravé straně nachází hotel Park Inn by Radisson Hotel Ostrava.

VLAKEM
Vystupte na stanici Ostrava-Hlavní nádraží, dále taxi nebo trolejbusem č.102 nebo 111 na zastávku Hornopolní.

LETADLEM
Na letište Leoše Janáčka Ostrava dále taxi nebo autobusem na ÚAN autobusové nádraží a poté autobusem č. 37 na zastávku Hornopolní.

GPS souřadnice
Loc: 49°50'32.716"N, 18°16'7.391"E