Park Inn Hotel Prague

 

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
More Options Less Options FIND RATES

Kontaktní informace

Zarezervujte si pobyt v Park Inn Prague a poznáte odlišnost hotelu od ostatních v Praze. Užijte si skvělou dostupnost k zajímavým místům města, včetně Botanické zahrady, pevnosti Vyšehradu a Karlova mostu. Pro informace o rezervacích a hotelových službách nás, prosím, kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo faxem.

Park Inn Hotel Prague
Svobodova 1
128 00 Praha
Česká republika

Telefon: +420 225 995 225
Fax: +420 225 995 111
E-mail: info.prague@rezidorparkinn.com

Generální ředitel
Miroslav Forejtek
Telefon: +420 225 995 333
E-mail: miroslav.forejtek@rezidorparkinn.com

Recepce
Front Office Manager
Jana Sturmova
Telefon: +420 225 995 560
E-mail: frontoffice.prague@rezidorparkinn.com

Rezervační oddělení
Director of Revenue
Bohuslav Machacek
Telefon: +420 225 995 530
E-mail: reservations.prague@rezidorparkinn.com

Skupinové rezervace
Reservations Supervisor
Tereza Brousilova
Telefon: +420 225 995 531
E-mail: tereza.brousilova@rezidorparkinn.com

Konferenční oddělení
M&E Manager
Kamila Kotlanova
Telefon: +420 225 995 620
E-mail: kamila.kotlanova@rezidorparkinn.com

Obchodní oddělení
Director of Sales & Marketing
Lukas Mourecek
Phone: +420 225 995 604
E-mail: lukas.mourecek@rezidorparkinn.com

Director of Sales – MICE
Renata Kreckova
Telefon: +420 225 995 601
E-mail: renata.kreckova@rezidorparkinn.com

Director of Sales – Leisure
Katerina Klimova
Telefon: +420 225 995 602
E-mail: katerina.klimova@rezidorparkinn.com

Corporate Sales Manager
Stepan Mach
Telefon: +420 225 995 603
E-mail: stepan.mach@rezidorparkinn.com

F&D oddělení
Food & Drink Manager
Ales Pikal
Telefon: +420 225 995 450
E-mail: ales.pikal@rezidorparkinn.com

Personální oddělení
HR Manager
Maria Hanincova
E-mail: jobs.prague@rezidorparkinn.com

Hotel Park Inn Prague je provozován společností Hermitage Holdings s.r.o. zapsanou v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 99755
Datum zápisu: 27.4.2004
IČO: 27146006
DIČ: CZ27146006