Park Inn Hotel Prague

Check-in Date
Check-out Date
Rooms
1
Adults
Children

Kontaktní informace

Pro informace o rezervacích a hotelových službách nás, prosím, kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo faxem.

Park Inn Hotel Prague
Svobodova 1
128 00 Praha 2
Česká republika

Telefon: +420 225 995 225
Fax: +420 225 995 111
E-mail: info.prague@rezidorparkinn.com

Generální ředitel
Miroslav Forejtek
Telefon: +420 225 995 333
E-mail: miroslav.forejtek@rezidorparkinn.com

Recepce
Front Office Manager
Bohuslav Machacek
Telefon: +420 225 995 225
E-mail: frontoffice.prague@rezidorparkinn.com

Rezervační oddělení
Director of Revenue
Bohuslav Machacek
Telefon: +420 225 995 530
E-mail: reservations.prague@rezidorparkinn.com

Skupinové rezervace
Group Reservations Agent
Telefon: +420 225 995 531
Email: info.prague@rezidorparkinn.com

Konferenční oddělení
M&E Manager
Veronika Turonova
Telefon: +420 225 995 533
E-mail: veronika.turonova@rezidorparkinn.com

Obchodní oddělení
Director of Sales & Marketing
Lukas Mourecek
Phone: +420 225 995 604
E-mail: lukas.mourecek@rezidorparkinn.com

Director of Sales – MICE
Renata Kreckova
Telefon: +420 225 995 601
E-mail: renata.kreckova@rezidorparkinn.com

Leisure Sales Manager
Jana Spevackova
Telefon: +420 225 995 602
Email: jana.spevackova@rezidorparkinn.com

Corporate Sales Manager
Michal Zatko
Telefon: +420 225 995 603
E-mail: michal.zatko@rezidorparkinn.com

F&D oddělení
Food & Drink Manager
Ales Pikal
Telefon: +420 225 995 450
E-mail: ales.pikal@rezidorparkinn.com

Personální oddělení
HR Coordinator
Barbora Maskova
E-mail: barbora.maskova@rezidorparkinn.com

Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: https://adr.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

V souladu s ustanovením § 1837 písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.

Park Inn Hotel Prague je provozován společností Hermitage Holdings s.r.o. zapsanou v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 99755
Datum zápisu: 27.4.2004
IČO: 27146006
DIČ: CZ27146006