Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
More Options

Less Options
Find Rates

Responsible Business

Maďarský hotel Sárvár usiluje o označení „Responsible Business“ (zodpovědné podnikání).
Důležitou součástí širšího závazku trvale udržitelného rozvoje hotelové skupiny Rezidor Hotel Group je již mnoho let odpovědnost za životní prostředí a místní komunitu. V roce 2001 byl tento závazek posílen a zařazen do rámce programu nazvaného „zodpovědné obchodování“Responsible Business (RB). Každý hotel má svůj vlastní Akční plán RB, který zahrnuje oblasti, jako například aktivní pomoc komunitě, zlepšování životního prostředí, blaho zaměstnanců, zdraví a bezpečnost.

Hotely spolupracují s místními dobročinnými organizacemi a podnikovou mezinárodní dobročinnou organizací World Childhood Foundation podporovanou hotelovou skupinou Rezidor Hotel Group. Posláním organizace World Childhood Foundation je chránit práva dětí a pomáhat zlepšování životních podmínek ohrožených a zneužívaných dětí na celém světě.

Hotel se účastní programu Think Planet Program, což je pětiletý projekt šetřící energie, který si klade za cíl snížit spotřebu energií hotelovými řetězci o 25 %. Aby dosáhl tohoto cíle, přijal hotel následující akční plán:

  • Instalace vodních perlátorů
  • Minimální tepelné ztráty
  • Modernizace elektrického příslušenství
  • Zodpovědné používání energií
  • Přístroje na změkčování vody s kontrolovatelným objemem

Hotelový tým 35 zaměstnanců nedávno posbíral za pouhé dvě hodiny více jak 120 kilogramů odpadků u vstupu do města, od mostu Raba ke křižování s obcí Ostffyasszonyfa. Hotel se každoročně účastní různých obdobných akcí. 

© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179