Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
More Options

Less Options
Book Now

Responsible Business

Maďarský hotel Sárvár usiluje o Responsible Business
Důležitou součástí širšího závazku trvale udržitelného rozvoje hotelové skupiny Rezidor Hotel Group je již mnoho let odpovědnost za životní prostředí a místní komunitu. V roce 2001 byl tento závazek posílen a zařazen do rámce programu nazvaného Responsible Business (RB). Každý hotel má svůj vlastní Akční plán RB, který zahrnuje oblasti, jako např. aktivní pomoc komunitě, zlepšování životního prostředí, blaho zaměstnanců, zdraví a bezpečnost.

Hotely spolupracují s místními dobročinnými organizacemi a podnikovou mezinárodní dobročinnou organizací World Childhood Foundation podporovanou hotelovou skupinou Rezidor Hotel Group. Posláním organizace World Childhood Foundation je chránit práva dětí a pomáhat zlepšování životních podmínek ohrožených a zneužívaných dětí na celém světě.

Hotel se účastní programu Think Planet Program, což je pětiletý projekt šetřící energie, který si klade za cíl snížit spotřebu energií hotelovými řetězci o 25 %. Aby dosáhl tohoto cíle, přijal hotel následující akční plán:

  • Instalace vodních perlátorů
  • Minimální tepelné ztráty
  • Modernizace elektrického příslušenství
  • Zodpovědné používání energií
  • Přístroje na změkčování vody s kontrolovatelným objemem

Hotelový tým 35 zaměstnanců nedávno posbíral za pouhé dvě hodiny více jak 120 kilogramů odpadků u vstupu do města, od mostu Raba ke křižování s obcí Ostffyasszonyfa. Hotel se každoročně účastní různých obdobných akcí. 

© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179