Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
More Options

Less Options
Find Rates

Lázně

Uvolněte se v lázních ve městě Sárvár
Tento hotel umožňuje hostům elitní vstup do lázeňského a wellness centra Health Spa and Wellness Centre Sárvár přes krytou a vyhřívanou chodbu. Vodní plocha lázní má rozlohu přes 5 000 čtverečních metrů. Lázně ve městě Sárvár se zaměřují nejen na rodiny a nabízí různé druhy rekreačních a zábavních zařízení spolu s léčivými a relaxačními procedurami pro všechny věkové skupiny.

Poklidná atmosféra originální lázeňské budovy rozšířené o kryté a polokryté bazény je stále centrem léčení a relaxace. Exkluzivní svět sauny v tomto lázeňském rezortu ve městě Sárvár má nyní rozšířenou nabídku o vnitřní a venkovní finskou saunu, bio a parní saunu, Kneippův bazén a aromatické kabinky. Hosté si mohou dohodnout léčivé procedury i přepychové wellness služby. Dopřejte si dvě odlišné léčivé vody doporučované pro revmatologické potíže, gynekologická onemocnění a sportovní zranění.

Lázně nabízí aktivity, z nichž si vybere každý: bazén s pláží, bazén s umělým vlnobitím, skokanské můstky, vnitřní a venkovní zážitkové bazény, obrovské skluzavky, dětský zážitkový bazén, brouzdaliště, krytý plavecký bazén, nové fitness, bowlingová dráha, moderní venkovní dětské hřiště a sportoviště. Nové rodinné centrum v lázeňském rezortu Sárvár má k dispozici také brouzdaliště, dětský bazén, vířivku, bazén s umělým vlnobitím, lezeckou stěnu a tři skluzavky (opouštějící budovu a vracející se zpět).

Wellness balíček


 

© 2016 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179