Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

 

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
More Options

Less Options
Book Now

Lázně

Uvolněte se v lázních ve městě Sárvár
Tento hotel umožňuje hostům elitní vstup do lázeňského a wellness centra Health Spa and Wellness Centre Sárvár přes krytou a vyhřívanou chodbu. Vodní plocha lázní má rozlohu přes 5 000 čtverečních metrů. Lázně ve městě Sárvár se zaměřují nejen na rodiny a nabízí různé druhy rekreačních a zábavních zařízení spolu s léčivými a relaxačními procedurami pro všechny věkové skupiny.

Poklidná atmosféra originální lázeňské budovy, rozšířené o kryté a polokryté bazény, je stále centrem léčení a relaxace. Exkluzivní svět sauny v tomto lázeňském rezortu ve městě Sárvár má nyní rozšířenou nabídku o vnitřní a venkovní finskou saunu, bio a parní saunu, Kneippův bazén a aromatické kabinky. Hostům jsou k dispozici vysoce kvalitní zdravotní wellness a léčebné procedury a široký okruh dalších wellness služeb. Dopřejte si dvě odlišné léčivé vody doporučované pro revmatologické potíže, gynekologická onemocnění a sportovní zranění.
 
Lázně nabízí aktivity, z nichž si vybere každý: bazén s pláží, bazén s umělým vlnobitím, skokanské můstky, vnitřní a venkovní zážitkové bazény, obrovské skluzavky, dětský zážitkový bazén, brouzdaliště, krytý plavecký bazén, nová fitness místnost, bowlingová dráha, moderní venkovní dětské hřiště a sportoviště. Nové rodinné centrum má k dispozici také brouzdaliště, dětský bazén, vířivku, bazén s umělým vlnobitím, lezeckou stěnu a tři skluzavky (opouštějící budovu a vracející se zpět). Svět kojenců poskytuje příjemnou atmosféru pro nejmladší hosty a je vybaven kuchyňkou, přebalovacím pultem a místností pro spaní.


Wellness balíček 

© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179