Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Check-in Date
Check-out Date
Pokoje
1
Dospělí
Children

Sarvar Adventure Park

Sárvárský lanový park je u místních známý pod jménem Sárvári Kalandpark. Sárvár je ideální místo, ať už vaše rodina miluje vodu nebo ne. Lázeňský komplex má pro rodiny s dětmi připravené vodní skluzavky, tobogány a bazény, ve kterých se děti zabaví celé hodiny. Mezitím si rodiče mohou odpočinout a vstřebat léčivé účinky vody. Zároveň však můžete využít spoustu venkovních aktivit v lanovém parku, který se nachází v blízkosti lázeňského komplexu Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa.

Stezky v korunách stromů
Vydejte se na vrcholky stromů do rozsáhlého lanového centra, jehož trasy mají více než 120 překážek. Stezky jsou vhodné pro všechny úrovně fyzické zdatnosti, od jednoduchých až po pokročilé. V parku myslí i na malé děti s trasou pro děti ve věku 3-6 let - vyzkouší si tak svoji odvahu ve výškách. A protože trasa je určena i pro dospělé, užije si ji celá rodina. Překážky ve vrcholcích stromů zde najdete ve všech možných tvarech a velikostech. Vyzkoušejte si co všechno dovedete, zatímco jste bezpečně jištěni speciálním postrojem, prosvištěte přejezdem nad jezírky v parku, nebo vyzkoušejte své týmové dovednosti.

Vyzkoušejte něco jiného
Co takhle kromě lanových stezek vyzkoušet 10 metrů vysokou lezeckou stěnu? Nebo otestovat své lezecké schopnosti méně obvyklým způsobem s trochou lezení po stromech? Jakmile se vrátíte zpět na pevnou zem, můžete se projít po nádherné naučné stezce podél jezera, nebo navštívit bylinkovou zahradu. Můžete také zkusit svoji přesnost při lukostřelbě či střelbě. Děti mohou zkusit rýžovat zlato nebo pobíhat na dětském hřišti.

Lanový park v Sárváru je ideálním místem pro rodinnou zábavu. Pokud dáváte přednost klidnějším venkovním aktivitám, při návštěvě arboreta se dozvíte o spoustě druhů stromů, keřů a květin, které tam rostou, nebo si prostě jen užijte procházku kolem zahrad. Bez ohledu na to, jaké aktivity si vyberete, Sárvár má svým návštěvníkům hodně co nabídnout. Hotel Park Inn by Radisson Sarvar Resort & Spa nabízí celou řadu rodinných aktivit, takže je ideálním ubytováním pro rodinnou dovolenou.