Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Check-in Date
Check-out Date
Pokoje
1
Dospělí
Children

Lázeňské vybavení a služby

Léčivá voda
K dispozici jsou dva různé druhy léčivé vody. Voda obsahující alkalické hydrouhličitany je vhodná k léčbě nemocí pohybového ústrojí, revmatických potíží, gynekologických onemocnění a sportovních poranění. Důležitými složkami léčivé vody o teplotě až 83°C, jsou chlorid sodný, hydrouhličitan, jód, bróm, fluór a některé stopové prvky. Z vody bohaté na soli se procesem odpařování vyrábí známá minerálka Sárvár Crystal. Tato léčivá voda bohatá na soli se může používat k účinné léčbě určitých chorob a nemocí pohybového ústrojí stejně jako kožních a gynekologických obtíží. Její účinky při úlevě od bolestí břicha, chronických zánětlivých a gynekologických onemocnění jsou známé již po desetiletí. Další potíže, při kterých léčivá voda pomáhá, jsou neurologická onemocnění, svalové křeče, nemoci srdce či oběhu a poruchy dýchání, inkontinence, horečka, zhoubné nádory, nemoci vyvolávající silné záněty, tuberkulóza, trombóza a křečové žíly.

Svět sauny
Exkluzivní svět sauny je v lázních útočištěm klidu. Hosté si mohou užívat vnitřní a venkovní finskou saunu, bio a parní saunu, parní koupele, aromatické kabinky a Kneippův bazén, vše poskytující duševní a fyzické osvěžení. Pro všechny návštěvníky jsou k dispozici saunové ručníky.

Léčebné terapie
Lázně jsou licencovaným partnerem maďarské zdravotní péče (OEP - Országos Egészségbiztosítási Pénztár). Ohlášení a doporučení se nepožadují.
 
Konzultační hodiny:
08:00–16:00 (Po, Út, Pá)
08:00–14:00 (St – Čt)

Konzultace se platí pouze v hotovosti.

Rodinné lázně
V nejnižším patře lázní se nachází bowlingová dráha a bar. Odtud mohou hosté vstoupit do prostoru fitness centra a bazénu. Děti si mohou užívat brouzdaliště, velkou vířivku, hernu a obrovské klouzačky. Rodiče mohou odpočívat ve vířivce a mít své děti stále na očích. V lázních je k dispozici hlídání malých dětí a programy pro děti, takže celá rodina může relaxovat a užívat si.

Masáže
Uvolněte své tělo a mysl při různých masážích nabízených v lázních.

 • Léčení podle Ájurvédy: Tři klíčové prvky, vata (vzduch), pitta (oheň) a kapha (země), řídí a ovlivňují fyziologický stav těla. Tyto 3 prvky se nachází v každé živé bytosti a jsou-li v rovnováze, je tělo zdravé. Kombinace těchto 3 prvků vytváří tělesný typ člověka podle toho, který z nich při jeho narození převládal. Základem léčení Ayurveda je určení tělesného typu a fyzická a duševní práce.
 • Masáž lávovými kameny: Užijte si zahřáté lávové kameny umístěné kolem energetických drah v těle při poslechu klidné, relaxační hudby.
 • Masáže na lehátku ve vodě: Tato procedura je vynikající při onemocněních páteře a pohybového ústrojí a svalových křečích.
Orientální terapie
Podle filozofie orientální terapie bylo lidské tělo stvořeno jako celek. Orientální terapie se zaměřují na znovunastolení energetické rovnováhy podél energetických drah těla.
 
 • Meditace s krystaly: Krystaly rozprostírají energii a odstraňují nerovnováhu.
 • Celkové energetické léčení: Snižuje bolesti a aktivuje samoléčebný mechanismus těla.
 • Masáž Prananadi: Tato metoda je úžasnou cestou zlepšení celkových dispozic a odstranění škodlivých látek, které se nahromadily v těle kvůli stresu a nesprávné životosprávě. Toto komplexní léčení rozproudí a normalizuje lymfatický a krevní oběh tím, že detoxikuje, osvěžuje, promaže a energeticky dobije.
 • Reiki: Reiki je jednoduchý, bezpečný a účinný systémem léčení, který používá vesmírnou životní energii, aby odbourával problémy a navracel tělu, mysli, pocitům a duši jejich přirozený dokonalý stav.
 • Masáž Shiatsu: Tato japonská masáž promačkává speciální body na těle tak, aby ulevila od stresu, bolesti a únavy.
 • Kouzelný zvuk: Užijte si kouzelnou půlhodinu směsi instrumentální hudby.
 • Zvuková masáž: Tato metoda je založena na pradávném poznatku o pozitivních účincích určitých zvuků. Léčení se provádí za použití několika velikostně rozdílných tibetských mís nebo na zvukovém lůžku. Oba způsoby pomáhají při nápravě porušených energetických zón v těle.
 • Čištění čaker: Čakry fungují jako pumpy a čerpadla regulující tok energie tělem.
Wellness koupele
Relaxujte ve vodě obohacené o aromatické oleje a bylinky prospívající pokožce, svalům a duši. Vanové trysky masírují vaše tělo, zatímco odpočíváte v příjemně teplé vodě.

Ceník